مترجم جوان

از تجربیات و علایق شخصی و آنچه در دنیای من می‌گذرد

دانلود ترجمه‌های من

برخی از مطالب ترجمه شده در قالب کتاب الکترونیکی را می‌توانید در این صفحه پیدا کنید.

یه سوسمار گنده زیر تخت منه

یه سوسمار گنده زیر تخت منه

کتاب داستان کودکانه‌ی «یه سوسمار گُنده زیر تخت منه» به نویسندگی و تصویرگری «مرکر مایر» ماجرای کودکی است که از هیولایی موهوم در زیر تخت خوابش می‌ترسد و بالاخره راهی هوشمندانه برای مواجهه با آن می‌یابد.

اگر کوچولویی در منزل دارید که از تاریکی، موجودات نامرئی، هیولاهای توی کمد یا هر لولوی دیگری می‌ترسد، مطالعه‌ی این کتاب داستان کودکانه و زیبا را به شما و کودک دلبندتان توصیه می‌کنیم.

کتاب راه

تهیه کتاب یه سوسمار گُنده زیر تخت منه (کتابخوان کتاب راه)


برای کاهش چربی خون چه بخوریم؟ 15 منبع غذایی فوق‌العاده برای کاهش کلسترول خون

برای کاهش چربی خون چه بخوریم

این کتابچه رو مدتی قبل برای یکی از مجلات آنلاین کار کرده بودم. گفتم شاید بد نباشه اینجا هم در دسترس باشه، به‌خصوص اینکه سایت مجله از کار افتاده و دیگه آنلاین نیست.

برای دریافت رایگان این کتابچه مختصر و مفید که برخی از منابع غذایی برای کاهش چربی خون (کلسترول) رو بیان کرده می‌تونین روی لینک زیر بزنین و از دراپ‌باکس (Dropbox) اون رو دانلود کنین.

دانلود رایگان کتابچه 15 منبع غذایی فوق‌العاده برای کاهش کلسترول خون

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید