مترجم جوان

از تجربیات و علایق شخصی و آنچه در دنیای من می‌گذرد

آموزش زبان انگلیسی با اخبار: استارباکس، پلاستیک و سیاره زمین

  • ۲۹۷۴

یکی از منابع خوب برای آموزش زبان انگلیسی همانا اخبار انگلیسی است. برای آنکه در روند آموزش با دشواری مواجه نشوید، ترجمه فارسی و معنی کلمات و اصطلاحات مهم را هم در کنار متن انگلیسی و فایل صوتی خبر در اختیارتان قرار می‌دهیم. با نخستین مطلب آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار همراه ما باشید؛ در این پست به قهوه‌فروشی‌های زنجیره‌ای استارباکس و تاثیر استفاده از ظروف پلاستیکی در آلوده شدن زمین پرداخته‌ایم.

اول از همه بیایید فایل صوتی خبر انگلیسی را باهم گوش کنیم:

 

Nine million tons of plastic end up in the oceans every year. Campaigners are calling for a complete end to single-use plastic, and Starbucks has agreed to do its bit.

It is the largest food and drink company. It pledged to stop using plastic straws in all of its locations within two years.

این هم از ترجمه فارسی خبر انگلیسی:
هر ساله نه میلیون تن پلاستیک روانه اقیانوس‌ها می‌شود. تظاهرکنندگان خواستار پایان یافتن استفاده از ظروف پلاستیکی یکبارمصرف هستند و استارباکس باید سهم خود را بجا آورد.
استارباکس بزرگ‌ترین شرکت مواد غذایی و نوشیدنی است. این شرکت متعهد شده تا استفاده از نی‌های پلاستیکی را تا دو سال آینده در تمامی شعبه‌های خود متوقف کند.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید